Iepazīsties ar studiju materiāliem bez maksas

  Aizpildot un nosūtot pieteikuma formu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei.

  Atsauksmes

  Jānis Andersons BVK absolvents

  Jānis Andersons

  BVK absolvents, HKM Zvolen hokejists

  "Varu pateikt lielu paldies par iespēju, ko sniedza BVK, tālmācībā iegūt izglītību. Lai arī man studijas ‘’nedaudz ievilkās’’ :) gan pasneidzēji, gan atbalsta centra patīkamās darbinieces, pie pirmās iespējas studijas pabeigt, bija ļoti izpalīdzīgas un atsaucīgas. Savā ziņā pat iedrošināja un motivēja saņemties, “savilkt galus’’ un iegūt diplomu. Tāpēc vēlreiz, liels paldies!"

  Iveta Dembovska, docētāja, mārketings un starptautiskās attiecības

  Iveta Dembovska

  Docētāja, Mārketinga un starptautisko attiecību speciāliste

  "Lai gan jāmēro diezgan tāls ceļš līdz koledžai, tomēr ar lielu prieku dodos uz BVK strādāt, jo katra tikšanās ar BVK studentiem dod enerģijas lādiņu, pozitīvas emocijas, domu un pieredzes apmaiņu. Interesanti ir strādāt ar tālmācības studentiem, kas ir gan uzņēmēji, gan darbinieki visdažādākajās sfērās – tas rosina diskusijas par dažādu tautsaimniecības sfēru problēmām un iespējamajiem risinājumiem. Brīnišķīgs ir arī atsaucīgais un mīļais kolektīvs – gan vadība, biroja meitenes un kolēģi."

  Aivis Kārkliņš - atsauksme par BVK tālmācības studiju programmām

  Aivis Kārkliņš

  Pasniedzējs, publiskās uzstāšanās māksla un sociālpsiholoģiskie treniņi

  "Darbs ar BVK studentiem ir ļoti aizraujošs. Nodarbībās nākas pamatot studiju materiālos rakstīto teoriju konkrētās prakses situācijās. Tieši tālmācības studentiem jautājumi ir vairāk par praksi mazāk par teoriju. Tā kā studenti ir strādājoši, tad liela daļa teorijas ir izmēģinājuši darbā. Līdz ar to viņu jautājumi klātienes nodarbībās ir balstīti uz konkrētām situācijām un pieredzēm. Studentiem ir praktiski neiespējami "aizmālēt acis" ar teorētiskām gudrībām. Tas padara tieši tālmācības studentus savā ziņā īpašus."

  Ivars Ķiecis

  BVK absolvents

  "Vēlies atvērt uzņēmumu vai uzsākt savu biznesu, bet nezini, kur mācīties? Arī es vairākus gadus pasīvi domāju, kur un ko varētu studēt. Izvēlējos e-studijas BVK. Tagad droši varu apgalvot – tālmācība bija pareizā izvēle. Interesantas un vērtīgas mācības, atsaucīgs un atbalstošs kolektīvs, kurš palīdz, ja ir nepieciešams. BVK notiek dažādas vieslekcijas, saistītas gan ar manu studiju programmu, gan ārpus tās. Un tas, ka atsevišķas lekcijas, es vēlos apmeklēt, kaut arī tās ir ārpus manas studiju programmas, pie kam notiek brīvdienās, manuprāt, papildus apliecina BVK spēju organizēt savu darbu tā, lai iesaistītajām pusēm būtu interesanti un pats galvenais – vērtīgi."

  Lauma Stivriška - atsauksme par BVK tālmācības studiju programmām

  Lauma Stivriška

  BVK absolvente

  "Biznesa vadības koledža ir kā radīta man! Pateicoties BVK piedāvātajai iespējai mācīties neklātienē, es jūtos brīva, jo varu atrasties jebkur uz pasaules, nebaidoties, ka kaut ko iekavēšu augstskolā. Manā gadījumā, tālmācības iespēja lieti noder, jo dzīvoju un strādāju attālu no Rīgas. BVK sniedz man iespēju iegūt augstāko izglītību, strādājot pilnas slodzes darbu. Ietaupi laiku un naudu – studē attālināti un pats plāno savu mācību ritmu!"

  Ieva Jēkabsone - atsauksme par BVK tālmācības studiju programmām

  Ieva Jēkabsone

  BVK absolvente

  "Esmu sajūsmā! ;) Dzīvo ārzemēs, bet studē Latvijā! Biznesa vadības koledžu izvēlējos galvenokārt tāpēc, ka varēju apvienot studijas ar darbu. Pati varu plānot savu laiku, kā arī, esot ārvalstīs, varu studēt un kārtot pārbaudījumus, neko neiekavējot. Ieejot koledžas telpās ir jūtamas pozitīvas emocijas, studiju koordinatores allaž smaidīgas un atsaucīgas! Pasniedzēji ir sava amata lietpratēji, lekcijas ir pardomātas, interesantas, prieks apmeklēt! ;) Mūsdienīga koledža, mūsdienīgiem studentiem!"

  Edijs Jurgensons - atsauksme par BVK tālmācības studiju programmām

  Edijs Jurgensons

  BVK absolvents

  "Pirms sāku studēt, sapratu, ka gribu studēt tālmācībā! Izvēloties mācību iestādi izvirzīju noteiktus kritērijus un prioritātes. Aplūkojot piedāvājumu Latvijā, man neapšaubāms veiksmes stāsts izrādījās Biznesa vadības koledža. Šī mācību iestāde sniedza man iespējas saņemt augstāko izglītību augstākajā līmenī, mūsdienīgā veidā, gūstot patiesu gandarījumu no katras apmeklētās lekcijas. Zinošie BVK pasniedzēji sniedza kvalitatīvas un konstruktīvas lekcijas, kā rezultātā šo gadu laikā uzzināju daudz vērtīgu patiesību un atziņu, kuras izmantošu tālākajā dzīvē. Skola saviem audzēkņiem nodrošina pašu izstrādātus mācību materiālus, kas manā skatījumā ir viens no visvērtīgākajiem ieguvumiem, turklāt tālmācības augstskolā. Šo gadu laikā savā īpašumā esmu saņēmis vairāk kā 20 grāmatas, kas ir kā maza bibliotēka – informatīvā bāze, uz kuras varu būvēt tālākās zināšanas."

  Kristīne Lazdiņa - atsauksme par BVK tālmācības studiju programmām

  Kristīne Lazdiņa

  BVK absolvente

  "Esmu atradusi, ko meklēju! Specialitāte – Sabiedriskās attiecības un reklāma – ir tas, ko meklēju un gribēju apgūt jau sen, citur studiju process mani neuzrunāja. Tālmācības koledža ir īpaši piemērota manam dzīves ritmam – meitiņa, kas pieprasa lielu uzmanību, un darbs, kas nepieļauj regulārus kavējumus. Pilnīgi netraucē, ka studijas notiek brīvdienās, viss ir laicīgi zināms un plānojams. Esmu priecīga par BVK dāvāto iespēju tālmācībā apgūt interesantas un noderīgas studijas. Jāuzsver, ka koledžas direktore un mācībspēki ir zinoši, moderni un pretimnākoši. Meitenes studiju atbalsta centrā vissmaidīgākās un visatsaucīgākās. Studējot jau 4.semestrī, varu apgalvot - ja vari saplānot savu laiku, domā par savu nākotni un neslinko, gatavojoties pārbaudījumiem, vēlies iepazīties ar jauniem un interesantiem studiju biedriem, BVK ir īstā vieta, kur studēt!"

  Laila Roga - atsauksme par BVK tālmācības studiju programmām

  Laila Roga

  BVK absolvente

  "Arvien vairāk pārliecinos, ka ir to vērtas šīs modernās tehnoloģijas: sazināšanās pa skype bez jebkādu līdzekļu ieguldīšanas, turklāt neierobežotā daudzumā. Bez tam mana docētāja, kad rakstīju kvalifikācijas darbu, dzīvoja ārvalstīs, bet tikšanās mums bija ērtas, tā it kā pie manis mājās. Šādas tikšanās skype taupa jau tā manu ierobežoto laiku, līdzekļus. Savā prakses vietā strādāju jau 15 gadus, bet man joprojām vēl nav izglītības dokumenta, jo nav iespēju izbraukāt uz dienas, vakara vai neklātienes lekcijām. Pateicoties BVK ērtajai tālmācības jeb e-studiju programmai, apgūstu mācību vielu, kārtoju pārbaudījumus, kā arī kvalifikācijas darbs top caur internetu sev iespējamā laikā, vietā un apstākļos. Vēlreiz no sirds pateicos savai docētājai Signei Hušekai par man sniegto lielo atbalstu un augsto profesionalitāti kvalifikācijas darba rakstīšanā. Kā arī liels paldies Biznesa vadības koledžai par sniegto iespēju."

  Inga Grantovska - BVK absolvente

  Inga Grantovska

  BVK absolvente

  Kāpēc izvēlējos studēt tieši šo programmu - Tūrisma un viesnīcu serviss? Pamatā tāpēc, ka jau tad šajā jomā strādāju. Patiesībā biju strādājusi jau kopš vasaras darbiem 15, 16 gadu vecumā. Līdz ar to viesnīcu vidē biju izgājusi cauri visiem posmiem – no trauku mazgātājas un istabenes, līdz recepcijai un administratora darbam. Stājoties augstskolā, es strādāju mazā 4 zvaigžņu viesnīcā un primāri gribēju bagātināt zināšanas, jo darbs, ko darīju man ļoti patika un apmierināja. Un studiju laikā nomainīju darba vietu, nokļūstot jau daudz lielākā uzņēmumā. Esošajiem un topošajiem BVK studentiem - jūs esat nonākuši, vai nonāksiet vietā, kas radīs jaunu skatu uz lietām. Novēlu - izturību, rast sevī spēku, jo tālmācības studijās zināšanas gūstat no tā, cik daudz paši ieliekat studijās, cik daudz laika un cik daudz uzmanības tām veltāt. Šī ir īstā vieta tiem, kas vēlas apvienot darbu, ģimenes dzīvi un studijas, turklāt atliek laika arī hobijiem. Lasīt vairāk

  Edgars Briedis

  BVK studiju programmas Personāla vadība un talantu attīstība absolvents

  "BVK izvēlējos tieši dēļ labajām atsauksmēm no studentiem, kuri iepriekš absolvēja šo skolu un teikšu tā, šajos 2,5 gados šīs atsauksmes attaisnoja sevi. Mēs tieši izlaidumā ar kolēģiem-studentiem, nu jau bijušajiem studentiem, jokojām, ka ja nebūtu mācību maksas, labprāt paliktu arī uz otru gadu. :) Jo Studiju atbalsta centrs ir tik pretimnākošs un draudzīgs, ka mēs tiešām jutāmies kā viena liela ģimene. Izlaidumā prieks mijas ar šķipsniņu skumju par to, ka tas viss ir beidzies. Studējot BVK ieguvu ļoti daudz zināšanu, kas man noderēs gan darbā, gan ārpus tā. Tajā pašā laikā līdzi nāk sajūta, jauna pieredze, ka mācību process var būt aizraujošs, nepiespiests un ļoti interesants, jo Biznesa vadības koledža pilnīgi mainīja manu uzskatu par mācībām kā tādām, protams, uz pozitīvo pusi."

  Inga Memgaude

  BVK studiju programmas Mikro, mazo un vidējo uzņēmumu vadība absolvente

  "Emocijas šajā brīdī (red. piez. - izlaiduma dienā) ir ļoti skaistas un ļoti plašas. Tās ir pilnīgi vārdiem neizsakāmi fantastiskas sajūtas pēc šiem 5 semestriem, iegūt šo diplomu. Ar lielu nožēlu ir jāsaka, ka man ļoti pietrūks šīs kompānijas un meiteņu, kas ir Studiju atbalsta centrā."

  Atvērto durvju diena ceturtdienās, plkst. 18:30
  Izvēlne