Studentiem

Iepazīsties ar studiju materiāliem bez maksas

  Aizpildot un nosūtot pieteikuma formu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei.

  Elektroniskās datu bāzes

  Elektroniskās datu bāzes

  Elektroniskie resursi:

  • Abonētās datu bāzes – Ebsco: izziņu sistēma, kas pieejama internetā.

  Brīvpieejas e-resursi:

  • E-žurnāli
  • E-grāmatas
  • Informācijas meklētāji
  • Katalogi
  • Brīvpieejas disertācijas
  • Enciklopēdijas

  <!–

  –>

  Noderīgi resursi

  Noderīgi resursi

  Koledžas bibliotēka – BVK bibliotēkas galvenais uzdevums ir nodrošināt koledžas studentus un darbiniekus ar studiju procesam nepieciešamo literatūru, pieeju informācijas meklēšanas sistēmām, kā arī noslēguma darbiem, tiek nodrošināta grāmatu aprite Starpbibliotēku un Starptautiskā Starpbibliotēku abonementa ietvaros.

  Bibliotēku sarakstsStarpbibliotēku abonements (SBA) sniedz iespēju lasītājiem BVK bibliotēkā izmantot dokumentus no Latvijas Nacionālās bibliotēkas vai citu zinātnisko bibliotēku krājumiem.

  Starptautiskais starpbibliotēku abonements (SSBA) sniedz iespēju saņemt no ārvalstu bibliotēkām izdevumus, kuru nav LNB vai citu Latvijas zinātnisko bibliotēku krājumos.

  <!–Bibliomania piedāvā lasīt, studēt un pētīt, izmantojot tūkstošus e-grāmatu.

  Digital book Index piedāvā pieeju zinātiskajai literatūrai un daiļliteratūrai, vairāk nekā 130 000 nosaukumiem no vairāk nekā 1800 izdevējiem. Ap 90 000 no šīm grāmatām, tekstiem un citiem dokumentiem ir bezmaksas.

  Izdevniecības Globusz brīvpieejas e-grāmatas internetā. Pieejams daiļliteratūras grāmatas pieaugušajiem un bērniem, dzeja, grāmatas biznesā, ekonomikā, datorzinātnē, vēsturē un citās zinātnēs. Kategorijas, kā arī autoru uzvārdi sakārtoti alfabētiskajā secībā.

  –>

  Atvērto durvju diena ceturtdienās, plkst. 18:30
  Izvēlne