Dzīves iespēju diena 2023

BVK Alumni iedvesmas stāsti

Nāc un pievienojies BVK organizētajā online pasākumā “Dzīves iespēju diena”, 25.novembrī, kas šoreiz ir veidots kā satikšanās ar BVK absolventiem no katras studiju programmas. BVK kopš tās dibināšanas dienas, 2003.gadā, ir absolvējuši ap 3000 kvalificētu speciālistu, kuri šodien ir izveidojuši jaudīgas karjeras, veiksmīgas dzīves vai attīstījuši paši savu biznesu.

Pasākumā dzirdēsim BVK absolventu stāstus par savu studiju pieredzi, karjeras un izaugsmes ceļu, un par visvērtīgāko -savām atziņām un iedvesmu, ka iespējas ir mums visapkārt un izaugsme ir mūsu pašu rokās. Absolventi arī dalīsies ar prakses un darba perspektīvām uzņēmumos, kuros šobrīd strādā.

Dzīves iespēju dienā esam aicinājuši arī viesus – labdarības organizācijas “Palīdzēsim.lv” dibinātāju un vadītāju Ilzi Skuju un sabiedrībā pazīstamo personību Armandu Simsonu, kam katram ir savs stāsts par nepadošanos un uzņēmību, kā arī īpašo viešņu, Dzīves mākslas akadēmijas dibinātāju un apzinātības treneri Dimantru, kura vadīs praktisku nodarbību par to, kā nostiprināt autorpozīciju savā dzīvē un noticēt dzīves perspektīvai.

Biznesa vadības koledža sagatavo darba tirgum kvalificētus speciālistus, mūsu absolventi ir konkurētspējīgi un pieprasīti. Jau studiju laikā daudzi BVK studenti uzsāk darba gaitas, veido karjeru vai attīsta savu biznesu.

Dzīves iespēju diena ir Tava īstā vieta!

Spied šeit, lai iepazītos ar pasākuma programmu.

 

Piesakies pasākumam!

 

PASĀKUMA PROGRAMMA


 

Informācija par dalībniekiem:

Baiba Orga, AAS Balta, filiāles vadītāja: “Sameklē īsto!” 10:05-10:30

Baiba Orga, AAS Balta, filiāles vadītāja
“Sameklē īsto!”

Baiba pastāstīs par savu līdzšinējo daudzveidīgo pieredzi, par to, kā nonāca līdz lēmumam turpināt studijas un iegūt trešo augstāko izglītību Biznesa vadības koledžā. Viņa dalīsies ar savu karjeras un izaugsmes ceļu, kā četru gadu laikā strādājusi gan par HR speciālisti, gan HRPB un šobrīd vada AAS Balta filiāli.

Vineta Vikštreine, Latvijas Republikas satiksmes ministrija, vecākā grāmatvede 10:30 – 11:00

Vineta Vikštreine, Latvijas Republikas satiksmes ministrija, vecākā grāmatvede
”Aizraujošā grāmatvedība”

Vineta veic dzelzceļa infrastruktūras projekta Rail Baltica grāmatvedības uzskaiti. Jauno grāmatvežu motivācijai viņa dalīsies par to, kādas attīstības iespējas ir grāmatvedim, strādājot valsts pārvaldē, un cik interesanta un izaicinājumiem pilna ir grāmatveža ikdiena, veicot Rail Baltica grāmatvedības uzskaiti.

Baiba Zariņa – Zviedre, SIA 11:00 – 11:30

Baiba Zariņa–Zviedre, SIA “AM Furnitūras” Iepirkumu daļas vadītāja
BVK studiju kursa “Iepirkumu plānošana un organizēšana” pasniedzēja

“Mainīt kursu par 360”

Baibas stāsts būs par to, kā pēc 15 gadiem vienā darba vietā mainīt pilnīgi visu par 360 grādiem – nozari, amatu. Par ticību saviem spēkiem un spēju pieņemt jaunus izaicinājumus. Par dzīves lomu apvienošanu – skola, prakse / jauna darba vieta, trīs bērni (tajā brīdī vecākam seši gadi, mazākam 9 mēneši). Par savas dzīves pārliecību, ka izdarāms ir viss – ir tikai jādara!

Jēkabs Rēdlihs, dzīves treneris, hokeja treneris, sporta skolotājs 11:30 – 12:00

Jēkabs Rēdlihs, dzīves treneris, hokeja treneris, sporta skolotājs
“Pārvarēt bailes caur hokeja prizmu”

Jēkaba stāsts būs par to, ko viņš ir piedzīvojis uz un ārpus laukuma, un kā tas ir mainījis viņa dzīvi! Tad, kad ir sasniegts zemākais punkts, tad sāc sev jautāt grūtos jautājumus. Šie jautājumi pilnībā mainīja Jēkaba vērtību skalu!

Ilze Skuja, Palīdzēsim.lv dibinātāja un vadītāja 12:00 – …

Ilze Skuja, Palīdzēsim.lv dibinātāja un vadītāja
“Brīvprātīgais darbs pašizaugsmei”

Ilze ir pārliecināta, ka kopā mēs varam vairāk. Tā ir savāda matemātika, ka daloties labais vairojas. Vai arī – dzīves likums, ka daloties pietiks visiem. Ilze runās par to, kā brīvprātīgais darbs ne tikai sniedz palīdzību kopienai vai organizācijai, bet arī veicina individuālo pašizaugsmi un pilsonisko līdzdalību. Un kopā mēs varam vairāk!

Gunita Oļipova, uzņēmuma Spiiid Botanics radītāja 12:45 – 13:15

Gunita Oļipova, uzņēmuma Spiiid Botanics radītāja
“Kā es uzsāku savu biznesu studiju laikā”

Gunitas stāsts būs par to, kā jau studiju laikā Biznesa vadības koledžā viņa nonāca līdz savai biznesa idejai , kādi bija izaicinājumi. Viņa dalīsies sava veiksmes stāstā, pieredzē par finansējuma piesaisti idejas uzsākšanai un biznesa attīstībai.

Raivo Vilcāns, Krīžu un atkarību centra “Skalbes” direktors 13:15 – 13:45

Raivo Vilcāns, Krīžu un atkarību centra “Skalbes” direktors
“Pilsoniskais aktīvisms sociālajā jomā”

Raivo pastāstīs par “Skalbes” darbību un ar tiesību zinātni saistītajām specifiskajām jomām (tiesībpolitikas veidošana, juridiskā palīdzība, cietušo tiesību interešu pārstāvība), un kas motivēja uzsākt tieslietu studijas.

Dimantra Bērica, apzinātības trenere, attiecību eksperte 13:45 – 14:45

Dimantra Bērica, apzinātības trenere, attiecību eksperte
“Būt savas dzīves autoram”

Dimantra praktiskā nodarbībā atklās, kā atpazīt un izkļūt no upura pozīcijas uz autorpozīciju un kā visefektīgākajā veidā mainīt savas dzīves notikumus. Viņa runās par to, cik svarīgi ir ticēt dzīves perspektīvai un ļauties evolūcijas procesa iedvesmojošajai vilkmei.

Raimonds Jurģelis, zīmola “Bruntor” radītājs 14:45 – 15:10

Raimonds Jurģelis, zīmola “Bruntor” radītājs
“No idejas līdz biznesam”

Raimonda stāsts būs par to, kā viņš nonāca līdz idejai, kā ideja mainījās laika gaitā un kā no tā visa ir izveidots nu jau starptautiski atzīts bizness.

Laura Tumase, Biznesa vadības koledža, mārketings 15:10 – 15:30

Laura Tumase, Biznesa vadības koledža, mārketings
“Mārketkinga sabiedrībā”

Šis būs stāsts par vienu no visradošākajām, aizraujošākajām un neierobežotākajām nodarbēm, par tās visuresamību un vispusību, un, ka iespējām nav robežu. Un par to “fišku”, ka izdodas tas, ar ko Tu aizraujies. Tāpēc Kings.

Armands 15:30 – …

Armands Simsons, sabiedrības dvēsele, ģimenes galva, četru meitu tētis, uzņēmējs
“Par – pār- Varēt”
Stāsts par to, kā mums šai dzīvē iet, par kalniem un lejām, par emocijām, par to, cik svarīgi runāt par tām, par cilvēkiem mums apkārt un par to, ka mēs Varam.


 

Piesakies pasākumam!

 


 

Dzīves iespēju diena 2023


Lejuplādēt pasākuma programmu

22/11/2023

Atvērto durvju diena ceturtdienās, plkst. 18:30
Izvēlne