Iesniedz atsauksmi par studijām BVK!

Noskaties video, kā viegli iesniegt atsauksmi.
Iesūtīt video vai teksta atsauksmi ar savu foto:

Whatsapp:
+37128651242

E-pastā:
bvk@bvk.lv

Atsauksmes facebook lapā:
www.fb.com/BiznesaVadibasKoledza/

Mūsu absolventu video atsauksmes

Monta sāka savu biznesu studiju laikā. Pirms studijām Montai nebija drosmes uzsākt biznesu, bet tagad viņai ir savs bizness ar vairāk kā 5 pasūtījumiem mēnesī.

Edgars īpaši novērtē tālmācību BVK, jo ieguva personāla speciālista kvalifikāciju esot Afganistānā.

Iveta ir vidusskolas direktore, kura piepildīja senu sapni studēt jurisprudenci. Apvienojot studijas ar darbu, Iveta ieguva zināšanas, kas noder esošajā darba vietā!

Absolventu teksta atsauksmes

Jānis Andersons

Jānis
Andersons

Gan pasneidzēji, gan atbalsta centra patīkamās darbinieces bija ļoti izpalīdzīgas un atsaucīgas. Savā ziņā pat iedrošināja un motivēja saņemties, “savilkt galus’’ un iegūt diplomu. Tāpēc vēlreiz, liels paldies!"

Ivars Ķiecis

Ivars
Ķiecis

Interesantas un vērtīgas mācības, atsaucīgs un atbalstošs kolektīvs, kurš palīdz, ja ir nepieciešams. BVK notiek dažādas vieslekcijas, brīvdienās, BVK spēj organizēt savu darbu tā, lai iesaistītajām pusēm būtu interesanti un pats galvenais – vērtīgi."

Inga Grantovska

Inga
Grantovska

Topošajiem BVK studentiem - jūs esat nonākuši vietā, kas radīs jaunu skatu uz lietām. Novēlu - izturību, rast sevī spēku, jo tālmācības studijās zināšanas gūstat no tā, cik daudz paši ieliekat studijās. Šī ir īstā vieta tiem, kas vēlas apvienot darbu, ģimenes dzīvi un studijas, turklāt atliek laika arī hobijiem."

Kristīne Lazdiņa

Kristīne
Lazdiņa

"Esmu atradusi, ko meklēju! Tālmācības koledža ir īpaši piemērota manam dzīves ritmam – meitiņa, kas pieprasa lielu uzmanību, un darbs, kas nepieļauj regulārus kavējumus. Pilnīgi netraucē, ka studijas notiek brīvdienās, viss ir laicīgi zināms un plānojams."