Iepazīsties ar studiju materiāliem bez maksas

  Aizpildot un nosūtot pieteikuma formu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei.

  Pētījumu dizains

  Pētījumu dizains - Online kursi - Biznesa vadības koledža

  Kursa mēŗķis ir iepazīstināt kursa klausītājus ar zinātniskās pētniecības pamatprincipiem, posmiem un pētniecības metodēm, un sagatavot viņus teorētiskā un empīriskā pētījuma veikšanai sava kvalifikācijas darba ietvaros.

  Biroja darba organizēšana un vadīšana

  Biroja darba organizēšana un vadīšana (Premium kurss)

  Ikviena uzņēmuma seja ir biroja administrators vai sekretāre. Biroja administratoru profesionālās zināšanas augsti novērtēs gan uzņēmuma darbinieki, gan sadarbības partneri. Kursa mērķis ir sniegt zināšanas un attīstīt prasmes biroja darba organizēšanā un vadīšanā, izmantojot jaunākās mūsdienu tehnoloģijas.

  Digitālais mārketings

  Digitālais mārketings - Mārketinga kursi - Online kursi

  “Digitālais mārketings” – tālmācības studiju kurss, kura mērķis ir sniegt zināšanas par digitālā mārketinga priekšrocībām

  Dokumentu pārvaldība

  Dokumentu pārvaldība - Online Kursi - Biroja vadība

  Dokumentu pārvaldība – tālmācības studiju kurss, kura mērķis ir sniegt zināšanas par dokumentu noformēšanas noteikumiem, lietišķo rakstu pamatprincipiem, dokumentu arhivēšanu un praktiskās lietvedības pamatiem, kā arī veidot prasmes dokumentu noformēšanā un dokumentu pārvaldībā.

  Kravu plūsmu pārvaldība noliktavā

  Kravu plūsmu pārvaldība noliktavā - Online kursi - Biznesa logistika

  Kursa mērķis ir sniegt teorētiskas zināšanas par kravu plūsmām noliktavā, kā arī praktiskas iemaņas kravu plūsmu pārvaldībā un organizēšanā noliktavā.

  Atvērto durvju diena - ceturtdienās, plkst. 18:30
  Izvēlne