Erasmus+ aktualitātes


BVK piedalās Erasmus+ nedēļā Ziemeļmaķedonijā

BVK piedalās Erasmus+ nedēļā Ziemeļmaķedonijā

No 9. līdz 13. maijam Biznesa vadības koledžas delegācija piedalījās Starptautiskās Balkānu universitātes (International Balcan University) rīkotajā Erasmus+ nedēļā

Pasākumā piedalījās vairāk nekā 30 augstskolu pārstāvji no Ziemeļmaķedonijas, Turcijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Slovēnijas un citām valstīm. BVK delegācija pasākuma ietvaros prezentēja koledžu, kā arī tikās ar dažādu augstskolu pārstāvjiem un pārrunāja sadarbības iespējas. Tika atrasti jauni sadarbības partneri – augstākās izglītības iestādes – gan Ziemeļmaķedonijā, gan Lietuvā, gan Polijā un Turcijā.

14/05/2022

Tiek stiprināta sadarbība ar Itālijas darba devēju organizācijām

Tiek stiprināta sadarbība ar Itālijas darba devēju organizācijām

No 21. līdz 23. aprīlim Biznesa vadības koledžas direktora vietnieks attīstības jautājumos Jānis Supe viesojās Viterbo Itālijā

No 21. līdz 23. aprīlim Biznesa vadības koledžas direktora vietnieks attīstības jautājumos Jānis Supe viesojās Viterbo Itālijā, kur tikās ar Rieti un Viterbo reģiona tirdzniecības kameras (Centro Italia) pārstāvjiem.

24/04/2022

BVK pasniedzēji un darbinieki gūst pieredzi Kipras Mārketinga institūtā

Vizītes laikā BVK delegācija apmeklēja Kipras Mārketinga institūta struktūrvienības gan Limasolā, gan Nikosijā

No 11. līdz 13. aprīlim Biznesa vadības koledžas delegācija – studiju programmas “Mārketings un tirdzniecība” direktors Jānis Lielmanis, mārketinga pasniedzēja Iveta Dembovska, mārketinga speciālists Aleksandrs Jefimovs un starptautiskās sadarbības koordinatore Inga Kadeka-Harkova – apmeklēja Kipras Mārketinga institūtu.

14/04/2022

BVK pasniedzējs Romāns Gruznovs smeļas pieredzi Horvātijā

BVK pasniedzējs Romāns Gruznovs smeļas pieredzi Horvātijā

Biznesa vadības koledžas pasniedzējs Romāns Gruznovs apmeklēja Medžimurjas politehnisko institūtu Čakovecā, Horvātijā

No 17. līdz 21. janvārim Biznesa vadības koledžas pasniedzējs Romāns Gruznovs apmeklēja Medžimurjas politehnisko institūtu Čakovecā, Horvātijā.

Vizītes laikā Romāns Gruznovs tikās ar institūta dekānu, studiju programmu vadītājiem, kā arī Starptautiskās sadarbības biroja pārstāvjiem. Tika apspriestas turpmākās abu augstskolu sadarbības iespējas. Tika panākta vienošanās par savstarpējo sadarbību zinātnisko konferenču organizēšanā, kā arī veidot kopīgas publikācijas.

22/02/2022

BVK pasniedzējs Romāns Gruznovs viesojas Ziemeļmaķedonijā

BVK pasniedzējs Romāns Gruznovs viesojas Ziemeļmaķedonijā

Biznesa vadības koledžas pasniedzējs Romāns Gruznovs apmeklēja Goce Delčev Universitāti Štipā, Ziemeļmaķedonijā

No 29. novembra līdz 3. decembrim Biznesa vadības koledžas pasniedzējs Romāns Gruznovs apmeklēja Goce Delčev Universitāti Štipā, Ziemeļmaķedonijā. Vizītes laikā Romāns tikās ar universitātes Starptautiskās sadarbības biroja pārstāvjiem, kā arī Biznesa loģistikas fakultātes dekāni. Tika apspriestas turpmākās sadarbības iespējas gan pasniedzēju, gan studējošo pieredzes apmaiņā, kā arī tika iezīmētas savstarpējās pētnieciskās intereses.

04/12/2021

Atvērto durvju diena ceturtdienās, plkst. 18:30
Izvēlne