Iepazīsties ar studiju materiāliem bez maksas

  Aizpildot un nosūtot pieteikuma formu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei.

  12. decembrī unikāla iespēja apmeklēt vieslekciju “Ievads Cigun”

  Ciguns (angl. Qigong, Chi Kung) – ir pašatveseļošanās, ķermeņa-prāta (mind-body) harmonijas attīstības vingrinājumu sistēma. Ietver sevī t. s. 3 Dārgumus:

  • pareiza elpa,
  • pareizās kustības,
  • pareiza domāšana.

  Ciguns ir radies Ķīnā jau pirms 5000 gadu. Pastāv atveseļošanās (medicīniskais), reliģiskā un kaujas ciguna paveidi. Patlaban ciguns ir populārs arī Rietumu pasaulē, pateicoties savai efektivitātei, drošībai un vingrinājumu vienkāršībai. Latvijā medicīniskais ciguns ir oficiālo medicīnas metožu sarakstā. Šis metodes pamatlicējs Latvijā ir dr. Igors Kudrjavcevs. Tradicionāli ciguns tiek izmantots kā profilakses, ārstēšanas un stresa menedžmenta līdzeklis. To lieto ārsti un viņu pacienti – ciguna terapijai un pašatveseļošanai; sportisti un darījuma cilvēki – spēka veicināšanai un stresa menedžmentam; cilvēki, kuri vēlās dzīvot labāk un kvalitatīvāk.
  Ciguna vingrinājumi ir vienkārši izpildāmi, droši un efektīvi. Tos var izpildīt ikviens jebkurā vietā un jebkurā brīdī. Apgūt ciguna vingrinājumus – pieredzējušā sertificētā speciālista vadībā – var samērā ātri. Praktizēt, uzlabojot dzīves kvalitāti, var visu mūžu.

  Dr_Igors_Kudrjavcevs_bvk vieslekcija

  Lektors Dr. Igors Kudrjavcevs ir sertificēts ārsts, vairāku augstskolu pasniedzējs, cigun skolotājs un personības izaugsmes treneris. Organizējis un vadījis pētījumu “Netradicionālās medicīnas metožu izmantošanas pieredze”. Jau vairākus gadus īsteno projektu “Igora Kudrjavceva skola – Saules Ceļš” ar mērķi sniegt enerģijas, harmonijas un veselības zināšanas un iemaņas katram cilvēkam.

  Vieslekcijas norises laiks un vieta: Biznesa vadības koledža 13. decembrī plkst. 14:00 – 17:00 .

  Ņem vērā – vietu skaits vieslekcijā ir ierobežots, tāpēc iepriekšēja pieteikšanās uz nodarbību obligāta līdz 11. decembra plkst. 17:00. Uz tikšanos!

  09/12/2015

  Atvērto durvju diena ceturtdienās, plkst. 18:30
  Izvēlne