Iepazīsties ar studiju materiāliem bez maksas

  Aizpildot un nosūtot pieteikuma formu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei.

  Aicinām uz vieslekciju “Eneagramma. Kā saprasties ar grūtiem cilvēkiem?”

  Visvaldis Ebele vieslekcija bvk eneagramma

  Kursa “Eneagramma talantu apzināšanai un attīstīšanai” ietvaros iepazīsieties ar vienu no efektīvākajiem un inovatīvākajiem personālvadības rīkiem – eneagrammu.

  Eneagramma ir instruments komandai, lai:

  • Identificētu darbinieka un komandas stiprās puses un izaicinājumus.
  • Veidotu lietišķas attiecības, samazinātu konfliktus, īstenotu sadarbību un augstāku efektivitāti.
  • Atvērtu ceļu dažādībai un maksimizētu katra darbinieka augstāko ieguldījumu.
  • Ļauj atklāt un izpaust labākos talantus, piedāvājot katram specifiskus ieteikumus profesionālai attīstībai un paver ceļu personiskai ekselencei.

  Intensīvajā kursā uzzināsiet deviņus dažādus veidus, kā cilvēki skatās uz pasauli. Katram eneagrammas tipam ir atšķirīgs domāšanas, jušanas un rīcības modelis, kas izriet no dziļākās iekšējās motivācijas vai pasaules skatījuma. Iemācoties atpazīt dažādos skata punktus, mēs varam saprast kolēģu motivāciju, vajadzības, intereses, darba stilu un sakarības. Izprotot eneagrammas tipu mēs labāk varam attīstīt savas profesionālās prasmes un pašpārliecinātību, pieņemt inteliģentākus lēmumus un izdarīt viedākas izvēles, samazināt stresu, spēju būt fokusētiem, gudri vadīt savas reakcijas uz ārējiem impulsiem.

  Lielas korporācijas, mazie uzņēmumi, nevalstiskās organizācijas pasaulē izmanto eneagrammu līderības attīstīšanai, komandas veidošanai, komunikācijas iemaņu un emocionālās inteliģences attīstīšanai. Instrumentu var izmantot visi, kas strādā ar cilvēkiem – vadītāji, personāla speciālisti, klientu konsultanti, treneri, mediatori…

  Eneagrammas tipa identificēšana neieliek mūs kastītē, bet palīdz mums ieraudzīt kasti, no kuras mēs pieredzam pasauli.

  Atklājot neapzinātos uzvedības modeļus, cilvēks var dzīvot pilnvērtīgāk, baudīt veselīgākas attiecības un satikties ar savu patieso potenciālu un būtību.

  Semināru vada Dr.sc.pol.Visvaldis Valtenbergs un Mg.sc.soc., Mg.oec. Inese Ebele – Biznesa vadības koledžas un Vidzemes Augstskolas pasniedzēji, integrālās biznesa vadības un personības attīstības programmas veidotāji Biznesa vadības koledžā un integrālās pieejas pētnieki un praktiķi. Inesei un Visvaldim ir vairāk kā desmit gadus ilga pieredze pasniedzēja darbā starptautiskā vidē. Viņi regulāri vada seminārus uzņēmējiem, pašvaldību darbiniekiem, nevalstisko organizāciju vadītājiem, strādā kā eksperti starptautiskos projektos un papildina zināšanas ārvalstīs.

  Vieslekcijas norises laiks un vieta: Biznesa vadības koledža 13. decembrī plkst. 10:00 – 17:00 .

  Ņem vērā – vietu skaits vieslekcijā ir ierobežots, tāpēc iepriekšēja pieteikšanās uz nodarbību obligāta līdz 11. decembra plkst. 17:00. Uz tikšanos!

   

   

  09/12/2015

  Atvērto durvju diena ceturtdienās, plkst. 18:30
  Izvēlne