Iepazīsties ar studiju materiāliem bez maksas

  Aizpildot un nosūtot pieteikuma formu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei.

  BVK piedalās Erasmus+ nedēļā Ziemeļmaķedonijā

  No 9. līdz 13. maijam Biznesa vadības koledžas delegācija piedalījās Starptautiskās Balkānu universitātes (International Balcan University) rīkotajā Erasmus+ nedēļā

  No 9. līdz 13. maijam Biznesa vadības koledžas delegācija – direktore Signe Enkuzena, direktores vietnieks Jānis Supe un starptautiskās sadarbības koordinatore Inga Kadeka-Harkova – piedalījās Starptautiskās Balkānu universitātes (International Balcan University) rīkotajā Erasmus+ nedēļā.

  Pasākumā piedalījās vairāk nekā 30 augstskolu pārstāvji no Ziemeļmaķedonijas, Turcijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Slovēnijas un citām valstīm. BVK delegācija pasākuma ietvaros prezentēja koledžu, kā arī tikās ar dažādu augstskolu pārstāvjiem un pārrunāja sadarbības iespējas. Tika atrasti jauni sadarbības partneri – augstākās izglītības iestādes – gan Ziemeļmaķedonijā, gan Lietuvā, gan Polijā un Turcijā.

  Pasākuma ietvaros organizētajā lekciju ciklā Jānis Supe Starptautiskās Balkānu universitātes studējošajiem, kā arī Erasmus+ nedēļas dalībniekiem vadīja vieslekciju par starptautiskās ekonomikas izaicinājumiem 2022. gadā, izpelnoties klātesošo atzinību par interesantu un vērtīgu nodarbību.

  • BVK piedalās Erasmus+ nedēļā Ziemeļmaķedonijā

  14/05/2022

  Atvērto durvju diena ceturtdienās, plkst. 18:30
  Izvēlne