Iepazīsties ar studiju materiāliem bez maksas

  Aizpildot un nosūtot pieteikuma formu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei.

  Pieteikšanās programmai “Uzņēmējdarbības nometne Kembridžā 2023″ ir sākusies!

  No 06.03.23. atvērta pieteikšanās uzņēmējdarbības nometnei Kembridžā, Lielbritānijā.

  📣No 06.03.23. atvērta pieteikšanās uzņēmējdarbības nometnei Kembridžā, Lielbritānijā. Tiek gaidīti jauni uzņēmēji un studenti, kas vēlas attīstīt savas biznesa idejas un pilnveidot ilgtspējīgas uzņēmējdarbības izpratnes pamatus.

  Pieteikšanās programmai Uzņēmējdarbības nometne Kembridžā 2023 ir sākusies!

  2022. gadā ceļazīmes uz Kembridžu izcīnīja pieci BVK biznesa programmas studenti:
  Daniela Solovjova-Vlasova (Kafijas kalendārs), Ineta Lastovska (BioStar) , Gunita Oļipova (Spiiid Botanics), Olga Mežale, VitaminBomb radītāja un Raimonds Jurģelis, SIA “Bruntor” dibinātājs.

  “Šī nedēļa mainīja to, kā es redzu savu biznesa ideju. beidzot es sapratu, cik vērtīgs ir tas, ko daru, un kādas iespējas tas paver. Tas nebūtu iespējams bez Kembridžas uzņēmējdarbības nometnes. Paldies Jums par to!”, ar iespaidiem pēc 2022. gada nometnes dalījās programmas absolvents Raimonds Jurģelis, SIA “Bruntor” dibinātājs, elektriskā kravas skūtera izveidotājs.

  Lepojamies ar mūsu studentiem, kas savu biznesu uzsākuši, studējot Biznesa vadības koledžā Mikro, mazo un vidējo uzņēmumu vadību! Lai veicas arī turpmāk! 👏

  Esam īpaši gandarīti, jo šogad Biznesa vadības koledža ir parakstījusi sadarbības līgumu ar biedrību “CONNECT Latvija” un kļuvusi par oficiālu “Uzņēmējdarbības nometnes Kembridžā” partneri.🤝

  Veiksmi jaunajiem uzņēmējiem!

  08/03/2023

  Atvērto durvju diena ceturtdienās, plkst. 18:30
  Izvēlne