Iepazīsties ar studiju materiālu bez maksas

Saņemt bez maksas

Projekta aktualitātes 2020. gada augustā un septembrī

Biznesa vadības koledža 22. augustā veiksmīgi startēja ESF projekta Nr.8.4.1.0/16/I/001 “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” attālināto kārtu, kur gandrīz 50 nodarbinātie uzsaka apgūt studiju kursu “Ekspedīcija un starptautisko pārvadājumu organizēšana”.

Mācību atklāšana notika ar tiešsaistes semināru, kurš tika atklāts ar koledžas direktores Signes Enkuzenas uzrunu, savukārt, projekta vadītāja Alisa Lāce iepazīstināja ar Moodle sistēmu un mācību norises kārtību. Lai studiju kursa apgūšana notiktu sekmīgi Biznesa vadības koledžas dibinātājs Jānis Stabiņš novadīja meistarklasi, kura kursu dalībnieki noteica savus mērķus 7 dažādās dzīves jomās.

Septembrī kursa dalībnieki apguva izvērtēja dažādu kravu transportēšanas nosacījumus, izmēģināja savas spējas pārvadājumu organizēšanā, ka arī apguva klientu attiecību veidošanas stūrakmeņus ilgtermiņā un izvērtēja sava uzņēmuma klientu servisu.

Apmācību laikā regulāri tiek novērtēta izvietoto materiālu, lekciju un praktisko darbu kvalitāte. Vidējais vērtējums ir 4,8 balles no 5.

Apmācības norisināsies līdz 19.10.2020.

 

Projekta aktualitātes 2020. gada augustā un septembrī

01/10/2020

ONLINE Atvērto durvju diena 29. oktobrī plkst. 18:30