Studentu, absolventu un mācībspēku saliedēšanās pasākums

Viss ir iespējams logo
Biznesa vadības koledža logo

Jaudīgi aizvadīts studentu, absolventu un mācībspēku saliedēšanās pasākums!

Šī gada 16.septembrī viesu mājā “Valmoniras” norisinājās pirmais studentu rīkotais saliedēšanās pasākums, kuru organizēja Biznesa vadības koledžas personāla psiholoģijas un biroja vadības studenti, ciešā sadarbībā ar mācībspēkiem. Pasākumā piedalījās vairāk kā 100 viesi, kuri bija koledžas esošie personāla psiholoģijas un biroja vadības studenti, absolventi un mācībspēki.

Oficiālā daļa pasākumā sākas ar Biznesa vadības koledžas direktores Signes Enkuzenas entuziasma pilno uzrunu un viņas vadīto semināru par Personāla attīstības tendencēm nākotnē. Īpašie viesi uzņēmēji Elīna un Nauris Didrihsoni dalījās ar savu pieredzi biznesa uzsākšanā un sava sapņa realizēšanā, ļaujot katram klausītājam iedvesmoties, kā no idejas rodas veiksmīgs bizness, kā arī uzdot sev interesējošus jautājumus un iespēju aprunāties pēc uzstāšanās. Lektore Dr.psych Anita Lasmane praktizējot ar roku kustībām un jogu, mācīja pārvarēt bailes. Profesionāle personāla atlases un attīstības jomā vadītāja Daina Ēce aizrāva stāstījumā par motivāciju, ar aizrautību un degsmi daloties savā pieredzē. Burvīgā izaugsmes trenere/koučs Alisa Lāce iedrošināja atrast katram savas superspējas un savu unikalitāti. Noslēgumā, kā saldais ēdiens, absolventu runa par savu pieredzi uzņēmumā BIO-STAR.

Pasākuma laikā muzikālās pauzes aizpildīja burvīgā Donna un šarmantais Andrejs, ļaujot klausīties un izbaudīt gan latviešu mīlētas dziesmas, gan labi zināmās ārzemju dziesmas. Dalībnieki gana spraigi piedalījās atrakcijās “Veiklais biroja darbinieks”, “Biroja lambada”, ”Atrodi peli” un citas aizraujošas spēles, sacenšoties savā starpā uz laiku un meklējot veiklāko atrakciju meistaru. Labākie un veiklākie atrakciju dalībnieki tika pie pasakainām sponsoru sarūpētām dāvaniņām un ceļojošās Pagales (kausa). Visas dienas garumā darbojās foto stūris, kur varēja nofotografēties ar sen neredzētiem un pirmo reizi klātienē satiktiem kursa biedriem, pasniedzējiem un lektoriem.

Milzīgs paldies katram, kas iesaistījās pasākuma tapšanā, organizēšanā un vadīšanā. Liels paldies visiem pasākuma dalībniekiem un visiem, kuri pēc pasākuma aizpildija aptauju par lieliskajām atsauksmēm un skaistajiem novēlējumiem!

 

Pasākumu ‘’Viss ir iespējams’’ atbalsta: ‘’Madaras Ziedu salons’’, ‘’RandevuLight’’, ‘’Cido’’, Masiere Alla Fjodorova, ‘’Kebabfactory’’, ‘’Sushifactory’’, ‘’Virši’’, ‘’Mūrbūdu sidrs’’, ‘’Gaiziņš’’, ‘’Ekas Dāvanu Darbnīca’’, SMU ‘’Framed Fight’’, ‘’Butterfly’’.
Viss ir iespējams atbalsts

06/10/2023

Atvērto durvju diena ceturtdienās, plkst. 18:30
Izvēlne