Kultūras un sporta pasākumu organizēšana un vadīšana

BVK top jauna studiju programma pasākumu organizēšanas jomā

Kultūras un sporta pasākumu organizēšana un vadīšana

Biznesa vadības koledža 2024. gada rudenī plāno īstenot jaunu studiju programmu «Kultūras un sporta pasākumu organizēšana un vadīšana», ar iegūstamo profesionālo kvalifikāciju «Kultūras darba speciālists», šobrīd programma iesniegta licencēšanai.

Šī programma izstrādāta, reaģējot uz pieaugošo pieprasījumu pēc kvalificētiem kultūras un sporta pasākumu organizatoriem gan Latvijas, gan starptautiskā līmenī, kā arī tādēļ, lai nodrošinātu jaunajiem speciālistiem prasmes un zināšanas, ko prasa darbs dinamiskā un strauji augošā kultūras un sporta pasākumu industrijā.

Atšķirībā no citām studiju programmām, kas pieejamas Latvijā kultūras vadības jomā, Biznesa vadības koledža piedāvās unikālu iespēju iegūt šo izglītību attālināti, pilnībā tālmācībā.

Studiju programmas mērķis ir sagatavot profesionālus un augsti kvalificētus kultūras darba speciālistus, kuri spēj patstāvīgi organizēt un vadīt dažādus kultūras un sporta projektus un pasākumus. Pabeidzot studiju programmu, absolventi iegūs kvalifikāciju «Kultūras darba speciālists» ar iespēju izvēlēties specializāciju kultūras pasākumu organizēšanā vai sporta pasākumu organizēšanā. Studiju rezultāti ietver spēju organizēt un vadīt kultūras un sporta pasākumus, izstrādāt un īstenot kultūras un sporta projektus, piesaistīt un pārvaldīt finanšu resursus, kā arī komunicēt un sadarboties ar dažādām nozares organizācijām.

Jaunā studiju programma ir veidota, lai atbilstu gan Latvijas, gan Eiropas Savienības un pasaules tendencēm kultūras un sporta pasākumu vadībā. Latvijas Nacionālā kultūras centra 2023. gada pētījumā secināts, ka kultūras un radošo industriju darba devēji augsti vērtē atbilstošu izglītību, un darbaspēka trūkums ir būtiska problēma, kuru palīdzēs risināt jaunā programma. Atbilstoši mūsdienu tendencēm informācijas analīzes un globālo kompetenču jomā, jaunajā programmā integrēti tādi aktuāli kursi kā «IT biznesā un radošajās industrijās», «Kultūrpolitika un radošās industrijas», «Starptautisko pasākumu organizēšana» un «Stratēģiskā projektu vadīšana un ilgtspēja». Studiju programmā iekļauti arī kursi, kas attīsta pasākumu organizēšanas prasmes, piemēram, «Digitālais mārketings kultūras pasākumos», «Pasākumu režija un scenārijs» un «Kultūras projektus sagatavošana un vadīšana».

BVK jaunā studiju programma piedāvās lietišķas studijas un sadarbību ar nozares uzņēmumiem un organizācijām. Studējošajiem būs iespēja veikt praksi Latvijas un starptautiskajās kultūras un sporta organizācijās, kā arī piedalīties Erasmus+ programmā, lai iegūtu vērtīgu pieredzi ārpus Latvijas.

Lai uzzinātu vairāk par jauno studiju programmu un pieteikšanās iespējām, lūdzam aizpildīt reģistrācijas formu zemāk vai sazināties ar uzņemšanas nodaļas konsultantu telefoniski, zvanot uz tālruņa nr. 371 67803261

  Reģistrācija programmai «Kultūras un sporta pasākumu organizēšana un vadīšana»

  Aizpildot un nosūtot pieteikuma formu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei.

  Biznesa vadības koledža ir viena no vadošajām īsā cikla augstākās izglītības iestādēm un studējošo skaita ziņā lielākā koledža Latvijā. Koledža piedāvā vispusīgu studiju programmu klāstu uzņēmējdarbības, vadības un citās nozarēs profesionālās augstākās izglītības (5.profesionālās kvalifikācijas līmenis) jomā. BVK mērķis ir nodrošināt augstas kvalitātes izglītību un sagatavot profesionālus speciālistus darba tirgum. Biznesa vadības koledža izceļas ar savu praktisko pieeju izglītībai un ciešo sadarbību ar industrijas pārstāvjiem.

  Biznesa vadības koledža
  371 67803261
  bvk@bvk.lv

  31/05/2024

  Atvērto durvju diena ceturtdienās, plkst. 18:30
  Izvēlne