Iepazīsties ar studiju materiāliem bez maksas

  Aizpildot un nosūtot pieteikuma formu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei.

  Biznesa vadības koledža izsludina pieteikšanos grupā «Biznesa Plēsoņas»

  Informācija plašsaziņas līdzekļiem un interesentiem

  Biznesa vadības koledža ar 1. augustu izsludina pieteikšanos grupā – «Biznesa Plēsoņa». Studiju laikā katrs šīs grupas students saņem 600 EUR sava biznesa uzsākšanai. Studiju programmas ietvaros students kopā ar saviem pasniedzējiem soli pa solim strādās pie uzņēmuma izveidošanas, veiksmīga starta un pēc 2,5 gadiem, pabeidzot augstskolu, būs jau strādājoša uzņēmuma īpašnieks!

  Pretendentu atlase notiks interviju veidā. Šajā programmā iepriekšējās sekmes netiks ņemtas vērā, bet galvenokārt tiks vērtēts studenta prāta potenciāls, domāšanas veids, kreativitāte, spējas darboties un spēja uzsākt ko jaunu. Pieteikšanās un atlase notiks līdz 30. septembrim un studijas sāksies oktobrī. Pieteikties iespējams aizpildot pieteikuma formu www.bvk.lv mājas lapā.

  Biznesa vadības koledžas vadītājs Jānis Stabiņš: “Es esmu ne tikai koledžas direktors, bet arī veiksmīgs uzņēmējs! Protams, kā ikviens uzņēmējs, arī es kādreiz biju iesācējs. Un mēs taču visi zinām, kā tas ir – galva pilna miljons idejām, bet pietrūkst resursu, un kas vēl būtiskāk – pietrūkst palīdzīgas rokas un spēcīgu, pieredzējušu cilvēku padoms. Man vienmēr ir paticis strādāt ar jauniem, talantīgiem un enerģiskiem jauniešiem. Biznesa vadības koledžā mēs regulāri organizējam Biznesa Meistarklases gan saviem studentiem, gan interesentiem no malas. Tieši pateicoties šai pieredzei un lielai sajūsmai no studentu puses, skatoties, ar kādu enerģiju viņi smeļas pieredzi un metas savu ideju realizēšanā, nonācu pie secinājuma, ka jāveido speciāla studiju grupa jaunajiem censoņiem, jo vienas Meistarklases ietvaros fiziski nav iespējams nodot to zināšanu kopumu, kuru ir iespējams nodot studējot un strādājot plecu pie pleca 2,5 gadus!”

  Par koledžu: Biznesa vadības koledža ir dibināta 2003.gadā. Šobrīd tiek piedāvātas studijas sešās studiju programmās – Biznesa vadība, Mārketings, reklāma un sabiedriskās attiecības, Personāla psiholoģija un talantu attīstība, Grāmatvedība un finanšu plānošana, Iestāžu darba organizācija un vadība, Tūrisma un viesnīcu serviss. Visas studiju programmas ir akreditētas. Studijas notiek neklātienes un tālmācību formā, kā arī – atvērtā koledža – studiju forma tiem interesentiem, kurus interesē tikai atsevišķi studiju kursi.

  Uzzini vairāk šeit: www.bvk.lv/biznesa-plesonas

  04/08/2016

  Atvērto durvju diena ceturtdienās, plkst. 18:30
  Izvēlne